Taste It Baby!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Taste It Baby!

Taste It Baby!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Czarne imprezy w Warszawie

Go down 
3 posters
AutorWiadomość
bahia_oawi
BOSS
bahia_oawi


Liczba postów : 67
Age : 37
Localisation : Warszawa
Registration date : 04/03/2007

Czarne imprezy w Warszawie Empty
PisanieTemat: Czarne imprezy w Warszawie   Czarne imprezy w Warszawie Icon_minitimePią Mar 09, 2007 11:43 am

O ludzie, to jest jakas paranoja zeby w stolicy nie bylo ani jednego dobrego klubu z czarna muzyka. Nadchodzi weekend a ja z kumpelami siedze i glowkoje dokad by sie wybrac i... nic nam nie przychodzi do glowy Shocked Jest niby Harlem i Fresh ale to juz dawno zeszlo na psy. Harenda mala. W Hotlu za duzo lansu. W Underze tylko soboty. No naprawde stolica nie ma sie gdzie bawic Mad Moze wiecie cos o istnieniu dobrych imprez, o ktorych ja jeszcze nie wiem??
Powrót do góry Go down
http://urban-tasty.blogspot.com
Bandit-Princess
Pre-School Child
Bandit-Princess


Liczba postów : 29
Age : 36
Localisation : Warsaw Crooklyn
Registration date : 05/03/2007

Czarne imprezy w Warszawie Empty
PisanieTemat: Re: Czarne imprezy w Warszawie   Czarne imprezy w Warszawie Icon_minitimePią Mar 09, 2007 2:03 pm

Arla nie marudz idziemy na clubbing dzisiaj najpierw Fresh pozniej Harlem ;>
A co do imprez to niestety nie ma nic juz. Blond i On Off zamkneli, czasami w Punkcie i New Deepie są imprezy w naszych rytmach.
Wiem, ze 6 kwietnia ma cos byc na Koszykowej, wiec trzeba tylko czekac.
Powrót do góry Go down
BabyPhat
BOSS
BabyPhat


Liczba postów : 83
Age : 36
Localisation : Mikołów
Registration date : 04/03/2007

Czarne imprezy w Warszawie Empty
PisanieTemat: Re: Czarne imprezy w Warszawie   Czarne imprezy w Warszawie Icon_minitimePią Mar 09, 2007 3:13 pm

Panikujecie u mnie jest tylko jeden klub...i raz w miseiacu jest czarna muza..w czwartek;/ takze nigdy tma nie byłam;P Kiedys jeszcz ebybly jak PFK robiło imprezy i Bambus i nas we Fraktalu gral..to było ok ale teraz..ehh..ostatni raz na imprezie bylam..yyyyyy..niepamietam:( Co prawda zawsze mozna po Katwicach posmigac..ale tam jest tylko jeden klub jazzowy a tak to zero czarnych klubów..Az płakać sie chce Sad
Powrót do góry Go down
http://www.soulbabyphat.blogspot.com
Bandit-Princess
Pre-School Child
Bandit-Princess


Liczba postów : 29
Age : 36
Localisation : Warsaw Crooklyn
Registration date : 05/03/2007

Czarne imprezy w Warszawie Empty
PisanieTemat: Re: Czarne imprezy w Warszawie   Czarne imprezy w Warszawie Icon_minitimePią Mar 09, 2007 4:39 pm

Klubów jazzowych to jest klika, chocby Tygmon, Helicon, ale jak dla mnie czarnych klubow jest za malo na cala Wawe jest tylko 5
Powrót do góry Go down
bahia_oawi
BOSS
bahia_oawi


Liczba postów : 67
Age : 37
Localisation : Warszawa
Registration date : 04/03/2007

Czarne imprezy w Warszawie Empty
PisanieTemat: Re: Czarne imprezy w Warszawie   Czarne imprezy w Warszawie Icon_minitimePią Mar 09, 2007 4:56 pm

Bandit-Princess napisał:
Klubów jazzowych to jest klika, chocby Tygmon, Helicon, ale jak dla mnie czarnych klubow jest za malo na cala Wawe jest tylko 5

i wszystkie sa shitowe Neutral

dobra, ale juz nie narzekam, dzis sie mamy dobrze bawic Very Happy
Powrót do góry Go down
http://urban-tasty.blogspot.com
Bandit-Princess
Pre-School Child
Bandit-Princess


Liczba postów : 29
Age : 36
Localisation : Warsaw Crooklyn
Registration date : 05/03/2007

Czarne imprezy w Warszawie Empty
PisanieTemat: Re: Czarne imprezy w Warszawie   Czarne imprezy w Warszawie Icon_minitimePon Mar 12, 2007 11:33 am

I w końcu Arla dałaś ciała Razz
Powrót do góry Go down
bahia_oawi
BOSS
bahia_oawi


Liczba postów : 67
Age : 37
Localisation : Warszawa
Registration date : 04/03/2007

Czarne imprezy w Warszawie Empty
PisanieTemat: Re: Czarne imprezy w Warszawie   Czarne imprezy w Warszawie Icon_minitimePon Mar 12, 2007 2:45 pm

Embarassed Embarassed Embarassed za duzo alko Embarassed Embarassed Embarassed
Powrót do góry Go down
http://urban-tasty.blogspot.com
Sponsored content





Czarne imprezy w Warszawie Empty
PisanieTemat: Re: Czarne imprezy w Warszawie   Czarne imprezy w Warszawie Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Czarne imprezy w Warszawie
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Taste It Baby! :: USERS :: Events-
Skocz do: