Taste It Baby!
Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.

Taste It Baby!

Taste It Baby!
 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj

 

 Baby Phat by Kimora Lee Simons

Go down 
+3
Mercedes
Bandit-Princess
BabyPhat
7 posters
Idź do strony : Previous  1, 2
AutorWiadomość
Mercedes
First-Form Pupil
Mercedes


Liczba postów : 136
Age : 33
Localisation : Wielkopolska :)
Registration date : 05/03/2007

Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Baby Phat by Kimora Lee Simons   Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 06, 2007 9:27 pm

nio wlasnie bahia masz gust Very Happy te 3 adio mistrzowskie
Powrót do góry Go down
Bandit-Princess
Pre-School Child
Bandit-Princess


Liczba postów : 29
Age : 36
Localisation : Warsaw Crooklyn
Registration date : 05/03/2007

Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Baby Phat by Kimora Lee Simons   Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 06, 2007 9:35 pm

to model Eugen mozna je dostac wszedzie jeszcze sa takie w czerni , a zamiast gwiazdek maja serduszka.
a osirisy tylk oprzez internet ;/ nie ma to jak polski zascianek.
Powrót do góry Go down
bahia_oawi
BOSS
bahia_oawi


Liczba postów : 67
Age : 37
Localisation : Warszawa
Registration date : 04/03/2007

Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Baby Phat by Kimora Lee Simons   Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 06, 2007 9:37 pm

Bandit-Princess napisał:
mozna je dostac wszedzie

a wczedzie to znaczy gdzie? Razz tzn jakies centrum? jakas siec sklepow? bo bym sobie poszla zobaczyc, moze oni robia buty damskie wieksze niz 41...
Powrót do góry Go down
http://urban-tasty.blogspot.com
Mercedes
First-Form Pupil
Mercedes


Liczba postów : 136
Age : 33
Localisation : Wielkopolska :)
Registration date : 05/03/2007

Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Baby Phat by Kimora Lee Simons   Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 06, 2007 9:38 pm

wiem oco chodzi
Powrót do góry Go down
BabyPhat
BOSS
BabyPhat


Liczba postów : 83
Age : 36
Localisation : Mikołów
Registration date : 04/03/2007

Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Baby Phat by Kimora Lee Simons   Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 06, 2007 9:38 pm

Mi sie podobają te drugie...Etniesy miałam białe oczywiscie z niebieskim emblematem itd..Ale po roku zaczeło sie klejeniei naprawianie...Niewiem czy na takie pechowe trafiłam ..ale teraz juz bym chyba Etniesów nie kupiła..Teraz mam Nike Cortez ..tez białe ze złotą łyżwą.
Sug...ja z rozmiarem tez mam problem..Nosze rozmiar 35 i sportowe buty musze kupowac małe 36 bo nigdy niema na mnie butów...
Powrót do góry Go down
http://www.soulbabyphat.blogspot.com
Mercedes
First-Form Pupil
Mercedes


Liczba postów : 136
Age : 33
Localisation : Wielkopolska :)
Registration date : 05/03/2007

Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Baby Phat by Kimora Lee Simons   Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 06, 2007 9:38 pm

bahia w kazdym lepszym skateshopie dostaniesz te butki
Powrót do góry Go down
BabyPhat
BOSS
BabyPhat


Liczba postów : 83
Age : 36
Localisation : Mikołów
Registration date : 04/03/2007

Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Baby Phat by Kimora Lee Simons   Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Icon_minitimeWto Mar 06, 2007 9:53 pm

W sumie nie zbyt duzy wybór deseni itd na tej stronie do projektowania...W sumie mozna jedynie zrobic te typowe Etnieski dostepne w sklapach..a przynajmniej bardzo podobne..
Powrót do góry Go down
http://www.soulbabyphat.blogspot.com
siostra
Pre-School Child
siostra


Liczba postów : 15
Age : 42
Localisation : HollyLodz
Registration date : 05/03/2007

Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Baby Phat by Kimora Lee Simons   Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 07, 2007 12:49 am

te trampki to taki wyskok tego sezonu bo zazwyczaj w normalnych sniksach pomykam. ale cos mam zajawke na wysokie w tym roku. btw warszawianki jak ujrzycie w waszym miescie nike blazer mid to dajcie cynk - moze sie wybiore na zakupy do was bo u mnie nie sposob upolowac Wink
Powrót do góry Go down
http://soulbowl.blogspot.com
Petar

Petar


Liczba postów : 3
Registration date : 05/03/2007

Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Baby Phat by Kimora Lee Simons   Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Icon_minitimeSro Mar 07, 2007 6:47 pm

Trampki takie sa ale to daletgo pewnie bo nie jaram sie trampkami Razz Co do babyphat fajnie w nim dziewczyny wygladaja.
Powrót do góry Go down
Agutek




Liczba postów : 3
Registration date : 06/03/2007

Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Baby Phat by Kimora Lee Simons   Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Icon_minitimeSob Mar 24, 2007 6:28 pm

Nie wszystko mi sie podoba Ale Ten kotek z Logo jest całkiem fajny Wiec ciuchy z nim nie sa złe
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Empty
PisanieTemat: Re: Baby Phat by Kimora Lee Simons   Baby Phat by Kimora Lee Simons - Page 2 Icon_minitime

Powrót do góry Go down
 
Baby Phat by Kimora Lee Simons
Powrót do góry 
Strona 2 z 2Idź do strony : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
Taste It Baby! :: RANDOM SHIT :: Fashion / Lifestyle-
Skocz do: